Coaching

rozwój organizacji i droga do osiągania celów

temat

Coaching

Coaching to praca nad swoim rozwojem, realizacją swoich potrzeb, zmianą życiową. Coaching to najskuteczniejsze narzędzie dla efektywnego działania firmy i przeprowadzania zmiany.

Koncentrując się na teraźniejszości, wartościach i stawianych celach, rozwijasz efektywność osobistą i zawodową.

Dzięki coachingowi  odkrywasz posiadane, do tej pory niewykorzystane  zasoby, rozszerzasz perspektywę w drodze do najlepszych rozwiązań.

Dzięki uważnej relacji,  głębokiemu kontaktowi, inspirującym i twórczym pytaniom, analizie i modyfikacji Twojego zachowania, wzrasta Twoja samoświadomość, dzięki temu doświadczasz zmiany funkcjonowania i wzorców myślenia.  Coach towarzyszy Ci w tym procesie

Coaching to proces trwający od kilku do kilkunastu spotkań, ukierunkowanych na osiągnięcie celu postawionego przez klienta. Coaching to dobry wybór dla firm i osób, które chcą osiągnąć zmianę bądź ważny życiowy cel, ale brakuje im motywacji.  Chcą zacząć, lecz potrzebują inspiracji i wiedzy jak działać krok po kroku.  Coaching zalecamy osobom i organizacjom, które wielokrotnie próbowały zmiany, lecz kończyło się to niepowodzeniem.

Zmiana tworzy się w dającej siłę atmosferze zrozumienia i akceptacji, gdzie zwracająca się do nas osoba przeżywa i doświadcza to, co z jej punktu widzenia naprawdę się liczy, co jest dla niej cenne i ważne.

Kierujemy ofertę dla osób, które chcą rozwijać swój potencjał, prywatnych przedsiębiorców, kadry zarządzającej, przedstawicieli wolnych zawodów, menadżerów, osób które chcą sięgać po to co dla nich najlepsze.

Zapraszamy na coaching przedsiębiorców z Bydgoszczy i kujawsko-pomorskiego.

Start typing and press Enter to search