Coaching

drogą do osiągnięcia celów

temat

Coaching

Coaching to praca nad swoim rozwojem, realizacją swoich potrzeb i pragnień. Koncentrujemy się na przyszłości i celach do osiągnięcia. Rozwijamy Twoją  efektywność  w obszarze celów osobistych i zawodowych.

Rozszerzamy Twoją perspektywę w poszukiwaniu i wdrażaniu najlepszych sposobów działania.

Przez coaching  odkrywamy posiadane,  ale do tej pory niewykorzystane  zasoby. Dzięki uważnej relacji,  głębokiemu kontaktowi, inspirującym i twórczym pytaniom, analizie i modyfikacji  Twojego zachowania, wzrasta Twoja samoświadomość, a Ty doświadczasz zmiany funkcjonowania  i wzorców myślenia. 

My towarzyszymy Ci w tym procesie

Coaching to proces od kilku do kilkunastu spotkań, ukierunkowanych na osiągnięcie celu postawionego przez klienta. Coaching to dobry wybór do osób, które chcą osiągnąć ważny życiowy cel, ale brakuje im motywacji.  Chcą zacząć, ale potrzebują  inspiracji i wiedzy  jak działać krok po kroku, jak pokonywać przeszkody.  Coaching to dobry wybór  dla osób które wielokrotnie próbowały zmiany,  lecz kończyło się to niepowodzeniem.

Zmiana tworzy się w dającej siłę atmosferze zrozumienia i akceptacji, gdzie zwracająca się do nas osoba przeżywa i doświadcza to, co z jej punktu widzenia naprawdę się liczy, co jest dla niej drogie i ważne.

Kierujemy ofertę dla osób, które chcą rozwijać swój potencjał, prywatnych przedsiębiorców, przedstawicieli wolnych zawodów, menadżerów, osób które chcą sięgać po to co dla nich najlepsze.

Start typing and press Enter to search