Coaching

drogą do osiągnięcia celów

temat

Coaching

OBECNIE PROWADZIMY COACHING ONLINE

Coaching to praca nad swoim rozwojem, realizacją swoich potrzeb, zmianą życiową. Koncentrujesz się na teraźniejszości, swoich wartościach i celach do osiągnięcia. Dzięki pracy z coachem rozwijasz efektywność w obszarze celów osobistych i zawodowych.

Rozszerzamy Twoją perspektywę w poszukiwaniu i wdrażaniu najlepszych rozwiązań i sposobów działania.

Dzięki coachingowi  odkrywasz posiadane, do tej pory niewykorzystane  zasoby. Dzięki uważnej relacji,  głębokiemu kontaktowi, inspirującym i twórczym pytaniom, analizie i modyfikacji Twojego zachowania, wzrasta Twoja samoświadomość, dzięki temu doświadczasz zmiany funkcjonowania i wzorców myślenia. 

Coach towarzyszy Ci w tym procesie

Coaching to proces trwający od kilku do kilkunastu spotkań, ukierunkowanych na osiągnięcie celu postawionego przez klienta. Coaching to dobry wybór dla osób, które chcą osiągnąć zmianę bądź ważny życiowy cel, ale brakuje im motywacji.  Chcą zacząć, ale potrzebują inspiracji i wiedzy jak działać krok po kroku i jak pokonywać przeszkody.  Coaching zalecany jest dla osób, które wielokrotnie próbowały zmiany, lecz kończyło się to niepowodzeniem.

Zmiana tworzy się w dającej siłę atmosferze zrozumienia i akceptacji, gdzie zwracająca się do nas osoba przeżywa i doświadcza to, co z jej punktu widzenia naprawdę się liczy, co jest dla niej cenne i ważne.

Kierujemy ofertę dla osób, które chcą rozwijać swój potencjał, prywatnych przedsiębiorców, kadry zarządzającej, przedstawicieli wolnych zawodów, menadżerów, osób które chcą sięgać po to co dla nich najlepsze.

Start typing and press Enter to search