Indywidualna konsultacja z psychologiem

rozmowa, diagnoza i poradnictwo

temat

Indywidualna konsultacja z psychologiem

Oferujemy indywidualną konsultację z psychologiem, rozmowę, diagnozę i poradnictwo psychologiczne.  Na podstawie testów tworzymy szeroki profil osobowości klienta, pokazujący jego styl zachowania, mocne strony, obszary które dobrze rozwijać i eksplorować. W profilu otrzymujesz wskazówki jakie zachowania przynoszą Ci korzyść, a jakie dobrze eliminować.

Istotą naszych działań ma być poprawienie Twoich relacji z samym sobą i ze światem, a celem jest otwarcie na drugiego człowieka, poznanie siebie i umiejętność posługiwania się tą wiedzą. Nasze spotkania mają porządkować i poszerzać Twoje doświadczenia i wskazać stabilną perspektywę własnej osoby.

Wdrażamy  skuteczne działania w sensie fizycznym, emocjonalnym i intelektualnym. Docieramy do Twoich prawdziwych potrzeb i pragnień, pomagając osiągnąć wewnętrzny spokój i równowagę psychiczną, ułatwiając pokonywanie życiowych problemów.

Proponujemy działania obejmujące diagnostykę i leczenie w: lękach, zaburzeniach nerwicowych, fobiach, stanach drażliwości, niepokoju, silnego napięcia psychicznego, nadmiernego zamartwiania się, stanach obniżonego nastroju, reakcjach adaptacyjnych, zaburzeniach afektywnych, depresji, rozwodach  i kłopotach małżeńskich.

Start typing and press Enter to search